İnstagram’da gizli profiller nasıl görülür?

Paylaş

Merhaba arkadaşlar, daha önce instagram hikayeleri ilakalı bir yazı paylaşmıştım. Bu yazıyı okuyan psikopat bir okurum hiç üşenmeden iletişim bölümünden tam 5 kere “İnstagram’da gizli bir profili nasıl görebilirim?” diye soru sorunca bununla alakalı bir bilgilendirme yazısı paylaşmak istedim.

Öncelikle şunu belirteyim öyle sağda solda gördüğünüz gizli profilleri görme programı veya uygulaması gibi saçmalıkları sakın denemeye kalkmayın hepsi tamamen uydurmadır ve kesinlikle çalışmamaktadır.

Profili gizli olan birinin resimlerini onu takip etmeden görme şansınız yok bunu hiç bir program vs. size sağlayamaz.

Ancak şöyle bir açık kapı vardır ki bu herkes için geçerli değildir. Örneğin benim instagram hesabım twitter ve facebook’um ile bağlantılı çalışmakta. Ben bir resim paylaşdığımda diğer sosyal medya hesaplarımda da otomatik olarak o resim paylaşılmakta. Yani kişinin instagramı gizli olduğu halde bağlantılı olduğu sosyal medya hesaplarından biri gizli değilse o şekilde en son yaptığı paylaşımları görme şansınız olabilir.

En temizi hiç uğraşmayın görüp nabıcaksınız 🙂

İyi şanslar..

İnstagram’da gizli profiller nasıl görülür?
2.3 (46.67%) 9 votes
 1. E dedi ki:

  1 hafta yatırım yapıp kolayca görebilirsiniz gizli profilleri. Tarifi veriyorum;
  1. Fake bi hesap açıyoruz.
  2. Çiçek böcek kedi köpek vs. gizli hesabın sahibinin cinsiyetine göre bi şeyler atıyoruz sanki aynı cinsiyettenmişiz gibi.
  3. 1 hafta her gün 2-3 fotoğraf atıp fake değil de yeni açılmış profil süsü veriyoruz. Bio kısmını unutmayın. Kun fe yekün, “DM atma” falan ne var ne yok seçtiğiniz cinsiyete uygun yardırın.
  %70 ihtimalle kabul ederler çok gizli bi şey paylaşmıyolarsa 🙂

 2. patnos dedi ki:

  İşime yaradı çok teşekkür ederim

 3. fikiralemi dedi ki:

  Hocam başlığı görünce hoşuma gitti ama içeriği okuyunca kendimi kandırılmış hissettim:

  • Abdullah ÇALI dedi ki:

   Bı yazı kandırmak için değil bilinçlendirmek için yazılmış bir yazıdır. İnsanlar google’da bu konuda arama yaptığında yanlış yönlendiren şu uygulama ile görürsün bu program ile görürsün diyen bir sürü yazı mevcut asıl kandıran yazılar bunlar işte.

 4. Helal başkan en başarılı yöntem budur . Hem elelamin resmini görüp ne yapacağız ya . 😀 Blog linki koydum umarım eklersin sevgiler saygılar

  Sağlık HakkındaTüm bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.