Windows 7 Etkinleştirme nasıl yapılır? En basit yöntem

Merhaba arkadaşlar talep üzerine windows 7 içinde bir konu açmaya karar verdim.

Windows 8 için konuyu 7 için ekliyorum aynı şekilde kurulum gerçekleştireceksiniz. Aşağıdaki sitede gerekli dosyayı bulabilirsiniz.

Etkinleştirme programı için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

WİNDOWS ETKİNLEŞTİRME SİTESİ


ÖNEMLİ NOT: ARKADAŞLAR SİZDEN GELEN TALEPLER ÜZERİNE WİNDOWS 8’İN NASIL ETKİNLEŞTİRLİĞİNİ ANLATAN BİR SİTENİN LİNKİNİ PAYLAŞIYORUM. EĞER MADDİ DURUMUNUZ VARSA LİSANSLI KULLANIMI TAVSİYE EDİYORUM ÇÜNKÜ BU TARZ CRACK PROGRAMLARININ İÇERİĞİNDE NE OLDUĞUNU BİLEMESSİNİZ.

PROGRAMIN TARAMA SONUÇLARI AŞAĞIDADIR 54 ANTİVİRÜS PROGRAMINDAN 11’İ PROGRAMI VİRÜS OLARAK GÖRMEKTEDİR.

BENİM YAPTIĞIM İNCELEMELER SONUCUNDA PROGRAM CRACKLEME PROGRAMI OLDUĞU İÇİN VİRÜS OLARAK ALGILANMAKTADIR. ZATEN 73 KİŞİ OLUMLU OY VERMİŞ PROGRAMA. AMA YİNEDE GÜVENMEYEN OLURSA PROGRAMI KULLANMAYABİLİR. SORUMLULUK TAMAMEN SİZE AİTTİR.
w5

“Windows 7 Etkinleştirme nasıl yapılır? En basit yöntem” üzerine 3 yorum.

  1. kardeşim selamlar ; adobe photoshop crack eklentisini bilgisayarıma indirdim , sürüm deneme sürümünden tam sürüme geçti gibi görünmekte şimdilik …… senin de Bursa ‘ da ikamet ettiğini öğrenince tanışmak istedim 🙂

  2. Abdullah bey emeğinize, elinize sağlık. Windows 8.0 güncellendi. Demekki çalışan delikanlı bloglar varmış.Bu garibana çok faydan dokundu. 🙂 Kolay gelsin

Bir cevap yazın