Dernek yönetim sistemi projesi

Paylaş

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere şuan hazırlanmakta olan dernek yönetim sistemini tanıtacağım. Aslında proje daha başlangıç aşamasında ama ben yine 2 sayfa resmi çekip buradan duyurmak istedim.

dernek1

 

Proje dernekler için büyük kolaylıklar sağlacak, web üzerinden çalışan sistem mobil cihazlarlada uyumlu çalışıyor. İlk aşamada derneklerin kullanabileceği özellikler;

 • Derneğe üye kaydı yapmak (üye kayıt ekranının görseli aşağıda)
 • Üye filtreleme sistemi (Mevcut üyelerinizde örneğin kaç adet bursalı var veya kaç 25 yaş üstü kişi var gibi ayrıntılı şekilde filtreleme)
 • Derneğin muhasebe kayıtları (gelir gider girişi, üye aidatı ve bunların mali raporları)
 • Defterler (Karar defteri, demirbaş defteri gibi kayıtları tutabilme)
 • Dernek ile üyeler arası iletişim kurma (mevcut üyelerinize toplu sms gönderme ve toplu mail gönderme seçenekleri)

Sisteme dernek panelinden üye girişi yapılan sayfanın görüntüsü;

dernek2

Sistemin çalışma şekline gelirsek dernekler anasayfadan üyelik için formu dolduruyor. Sistemden bir yönetici dernek bilgilerini kontrol ettikten sonra derneği onaylıyor. Onay mailini alan dernek artık kullanıcı adı şifresiyle girip panelini kullanmaya başlıyor.

Sistemi nasıl kullanacağınıza gelirsek, malesef şuan da kullanamayacaksınız sadece bir kaç derneğin kullanımına açık olan sistem beta süresi tamamlanana kadar genele açılmayacak.

Sistem ücreti konusunda henüz net birşey belli değil ama fiyatının çok uygun olacağı hatta giriş seviyesi üyeliğin ücretsiz olması bile mümkün görünüyor.

Dernek yönetim sistemi projesi
5 (100%) 2 votes
 1. ilhan çelik dedi ki:

  Abdullah bey merhabalar, dernek yönetim sistemiyle ilgili olarak sizinle uygun olduğunuzda görüşmek isterim.
  İyi çalışmalar.

 2. ercan dedi ki:

  Merhaba ne zaman tamamlanır bu proje çok güzel ve ihtiyacım olan birşey bu 🙂 bittiğinde benimle iletişime geçer misiniz? [email protected]

 3. Yavuz dedi ki:

  vay süpermiş ya googleda ararken gördüm böyle bişey ne zaman biter hocam mail atın haberimiz olsun şuan çok ihtiyacımız buna benzer bi sisteme

 4. Gökhan dedi ki:

  Dostum eline sağlık sen biliyosun bu işi ya.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.